O Nutritrain

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który kocha pomagać innym na ścieżce do zdrowego stylu życia. Układamy plany treningowe i diety dla naszych klientów, jak również prowadzimy bloga na temat wspomnianego zdrowego stylu życia.

"Celem życia jest rozwój własnej indywidualności"

W Nutritrain naszym celem jest pomoc każdemu naszemu klientowi osiągnać swoją wymarzoną kondycję i sylwetkę. Podchodzimy do każdej osoby indywidualnie i to jest nasza główna ścieżka. Chcemy, aby każdy czuł się tutaj jak wyjątkowa osoba, o którą dba się jak o członka rodziny.

"Do ideału się dąży, a nie osiąga. To główny motorniczy tego świata"

Możliwość ciągłego rozwoju napędza ludzi do działania. I najpiękniejsze jest to, że zawsze można coś poprawić, ulepszyć lub całkowicie zmienić. Ta myśl napędza również nasz zespół, dlatego cały czas staramy się wprowadzać nasze usługi na coraz to wyższy poziom, żebyś mógł osiągnąć swój cel najszybciej i najlepiej jak to tylko możliwe.

Jak to się zaczęło?

"Dwoje przyjaciół kochających sport postanowiło zrealizować swoje marzenia."

Takim nagłówkiem można opisać początek historii Nutritrain. Grzegorz Żurek i Karol Machula od dziecka aktywnie spędzali popołudnia na treningach, dzięki czemu sportowy duch i zdrowy styl życia cały czas u nich dawał się we znaki. Pewnego dnia postanowili przenieść swoją pasję na szerszą skalę. Stąd pojawił się pomysł na otworzenie Nutritrain.

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” - Konfucjusz

"Początki nie były łatwe, trzeba było połączyć pracę, studia i tworzenie firmy. Jednak w tym wszystkim nie brakowało nam siły bo kochaliśmy to co robimy. Myślę, że pomógł nam w tym sport, który kształci ducha walki. Chciałbym, żeby każdy znlazł coś co kocha robić. Wtedy tylko zacząć to robić, a życie zmieni się na szczęśliwsze." - Grzegorz Żurek

„Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.”

Po kilku miesiącach przygotowań, udało się! Firma weszła na rynek. Od tego czasu każdy klient cały czas cieszy nas tak samo, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i skrupulatnie bo przecież to nasz główny cel! Powtarzamy go sobie na każdym spotkaniu po to, żeby nie odejść nawet krok od tego podejścia. Czujemy wielką odpowiedzialność w stosunku do naszych użytkowników więc wprowadzamy coraz to nowsze aktualizację strony, staramy się tworzyć rzeczy, które nam proponujecie. To wszystko po to abyście mieli coraz wygodniejszy dostęp do swoich planów i diet, jak również dostęp do obsługi na najwyższych poziomie.

Może już teraz przyszedł Ci do głowy pomysł na jakieś udoskonalenie? Napisz do nas śmiało!​

Założyciele

Grzegorz Żurek

Swoją historię ze sportem zaczął już w 2010 roku. Od tego czasu zdobył kilkukrotnie tytuł mistrza polski w biegach na orientację dla klubu UKS Siódemka Rumia. Na skutek tego zafascynował się zdrowym stylem życia, dzięki czemu dzisiaj roziwja firmę Nutritrain.
A kim Grzegorz jest na codzień? "Jestem człowiekiem, u którego uśmiech to codzienność. Oprócz dietetyki i sportu interesuję się informatyką oraz czytaniem książek na temat rozwoju osobistego. Nie lubię maronowania czasu, ale przyznam, że czasem mi się zdarza usiąść i poleniuchować. Jednak pomimo zdażających się słabości, staram się każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. W końcu jeżeli żyję, to chcę to życie czuć w pełni."

Karol Machula​​

Związany z sportem od 2006 roku. Przez 11 lat grał w piłkę nożną, zdobywając np. mistrzostwo polski juniorów. Zakończył grę na najwyższym szczeblu regionalnym ze względu na mnogość kontuzji. Przygodę z sportem kontynuuje na siłowni. A co Karol opowie o sobie? "Jestem osobą, która nie potrafi siedzieć w miejscu. Ilość kontuzji która mnie spotkała sprawiła, że zafascynowałem się fizjoterapią. Aktualnie studiuję fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W swoich planach skupiam się na bezpieczeństwie i funkcjonalności. "​